Firmast 

Me oleme erinevate nahktoodete ja aksessuaaride hulgimüügiettevõttena tegutsenud juba aastast 1993. Starpluss OÜ nime all oleme tegutsenud aastast 2006. Me esindame mitmeid tuntuid rahvusvahelisi kaubamärke. Uusi tooteid saabub meie valikusse pidevalt, pildigaleriis on iga uue toote juures vastav märge. 

Laagris (Saue vallas, Harjumaal) meie laos, on pidevalt saadaval üle 200 erineva artikli erinevaid rahakotte, püksirihmasid, kaarditaskuid jne.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele laia valikut erineva hinnaklassiga tooteid ja personaalset teenindust. Koostöö meiega aitab Teil oma klientidele pakkuda pidevalt uuenevat, kvaliteetset ja kaasaegset tootevalikut.

 

Kas soovite meiega koostööd ?

Meie laiast tootevalikust (rahakotid, rihmad, kaarditaskud, kotid, mapid jne) leiame üheskoos Teie kauplusesse sobivad tootesarjad. Läbirääkimisteks palume võtta ühendust saates kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Meiega koostöö tagab Teile pidevalt uueneva tootevaliku, konkurentsivõimelised hinnad,  soodsad makse- ja tarnetingimused.

Me läheneme igale kliendile personaalselt vastavalt tema soovidele.

 

Müügitoetus

Me pakume oma klientidele uusimaid tooteid ja kiiret teenindust meie müügimeeskonna poolt. Väärtustame ja toetame pikaajalist koostööd oma klientidega. Meie müügimeeskond teeb omaltpoolt kõik, et Teie äri edeneks. OÜ Starpluss toodete paremaks eksponeerimiseks pakume tasuta kasutada spetsiaalseid aluseid ja stende. Sõltuvalt alusest või stendist mahutavad need:

- ca 80 rahakotti

- ca 100 rihma

- ca  20 vöö- ja randmekotti

- ca 100 võtmekotti

Spetsiaalsed alused teevad tooted nähtavaks ja tarbijale atraktiivseks, üks alus võtab enda alla kõigest 1m²  suuruse ala, misläbi kaupluse põrandapinna ruutmeeter töötab ülihea efektiivsusega.

Vaata lähemalt SIIT